Besöksadress
Plastex AB
Degerbyvägen 10
931 42 Skellefteå

Postadress
Plastex AB
Box 106
931 21 Skellefteå

Telefon: +46 (0)910 58 59 40
Fax: +46 (0)910 58 59 49

E-post: info@plastex.se
E-post: order@plastex.se

www.plastex.se

Google-karta

Kontaktpersoner

VD, Försäljningschef

Kontakt 1
David Burén
Direktnummer: 0910-58 59 45
david.buren@plastex.se

Sälj / Marknad

Kontakt 2
Mikael Burlin
Telefon: 0910-58 59 42
mikael.burlin@plastex.se

Inköpschef / Försäljning

Kontakt 3
Michael Johansson
Direktnummer: 0910-58 59 44
michael.johansson@plastex.se

Konstruktion & Utveckling

Kontakt 4
Ola Lindgren
Direktnummer: 0910-58 59 46
ola.lindgren@plastex.se

Order & Planering

Kontakt 5
Christoffer Hörnqvist
Telefon: 0910-58 59 41
christoffer.hornqvist@plastex.se

Produktionschef

Kontakt 6
Dick Olofsson
Telefon: 0910-28 90 20
dick.olofsson@plastex.se

Ekonomichef

Kontakt 7
Anna Vinevall
Telefon: 0910-21 11 97
anna.vinevall@plastex.se

Administration/Ekonomi

Kontakt 8
Ulla Björk
Telefon: 0910-58 59 40
ulla.bjork@plastex.se

Vill du bli kontaktad?

Funderar du på nåt och vill att vi kontaktar dig? Lämna dina kontaktuppgifter så återkommer vi så fort vi kan.

Du kan också hitta rätt

kontaktperson här.

Scroll to Top